Ndricues i varur Eglo 39595 Priorat
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues i varur Eglo 39595 Priorat

Available:Në gjëndje
47,900 Lek
Image
Secure

Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39595 Priorat. Shtojini pak stil shtëpisë suaj me Eglo. Një ndriçues qelqi me fletë ari me 3 drita, me strukturë moderne në metal të zi, difuzor në xham të punuar me fletë ari. Ideal për të dekoruar dhe dhënë një frymë moderne shtëpisë suaj.

Përmasat

 • Lartësia (në mm) 1500
 • Diametri (në mm) 500

Informacione teknike

 • Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështisë) IP20
 • Klasa e sigurisë 1
 • Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
 • Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
 • Numri i llambave dhe fuqia 3X20W

Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39595 Priorat. Shtojini pak stil shtëpisë suaj me Eglo. Një ndriçues qelqi me fletë ari me 3 drita, me strukturë moderne në metal të zi, difuzor në xham të punuar me fletë ari. Ideal për të dekoruar dhe dhënë një frymë moderne shtëpisë suaj.

Përmasat

 • Lartësia (në mm) 1500
 • Diametri (në mm) 500

Informacione teknike

 • Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështisë) IP20
 • Klasa e sigurisë 1
 • Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
 • Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
 • Numri i llambave dhe fuqia 3X20W