Ndriçues Statik Komodine Eglo 39557 SPALTINI
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Komodine Eglo 39557 SPALTINI

Available:Në gjëndje
7,600 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 99715, pjesë e koleksionit PICACHA.
I krijuar me një dizajn të thjeshtë dhe elegant. Një ndriçues i bukur me ndriçim cilësor
Eshtë një model modern që i pështatet ambienteve të brendshme si dhomë studimi, dhomë gjumi, sallone etj.
Materiali cilësor i çelikut në ngjyrë gri si të hirit dhe ai i pëlhurës në ngjyrë të bardhë dhe gri.
Lloji i ndriçuesit E27.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 660
Diametri (në mm) 350
Diametri i bazës (në mm) 230

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 99715, pjesë e koleksionit PICACHA. I krijuar me një dizajn të thjeshtë dhe elegant. Një ndriçues i bukur me ndriçim cilësor Eshtë një model modern që i pështatet ambienteve të brendshme si dhomë studimi, dhomë gjumi, sallone etj.
Materiali cilësor i çelikut në ngjyrë gri si të hirit dhe ai i pëlhurës në ngjyrë të bardhë dhe gri.
Lloji i ndriçuesit E27.
Përmasat: Lartësia (në mm) 660
Diametri (në mm) 350
Diametri i bazës (në mm) 230

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W