Ndriçues i varur Eglo 39293 Marghera
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-44%
Ndriçues i varur Eglo 39294 Marghera
Ndriçues i varur Eglo 39294 Marghera
Ndriçues i varur Eglo 39294 Marghera

Ndriçues i varur Eglo 39293 Marghera

Available:Në gjëndje
11,900 Lek 21,400 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo 39293 Marghera
Një dizajn i thjeshtë dhe klasik që shkon paralelisht me funksionalitetin e ndriçuesit.
Do të jetë perfekte për ndricimin e ambienteve të brendshme.
Koka e ndriçuesit është alumin dhe plastikë.
Lloji i ndriçuesit E27, me 2 ndriçues LED. Me ndriçim të ngrohtë 3000K dhe lumen 2500

Përmasat:

 • Lartësia (ne mm): 1500
 • Diametri (në mm): 445

Informacione teknike:

 • Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
 • Shkalla e sigurisë IP20
 • Klasa e sigurisë 2
 • Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
 • max. Wat (1) 1X12,8W
 • max. Wat 1X21,3W
 • Voltage 220-240V 50/60Hz
 • U out 34-51,5V
 • I out 700mA Hz 100Hz
 • Numri i llambave dhe fuqia: 1X8.5W : 1X19.2W
Ndriçues i varur Eglo 39293 Marghera Një dizajn i thjeshtë dhe klasik që shkon paralelisht me funksionalitetin e ndriçuesit. Do të jetë perfekte për ndricimin e ambienteve të brendshme. Koka e ndriçuesit është alumin dhe plastikë. Lloji i ndriçuesit E27, me 2 ndriçues LED. Me ndriçim të ngrohtë 3000K dhe lumen 2500

Përmasat:

 • Lartësia (ne mm): 1500
 • Diametri (në mm): 445

Informacione teknike:

 • Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
 • Shkalla e sigurisë IP20
 • Klasa e sigurisë 2
 • Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
 • max. Wat (1) 1X12,8W
 • max. Wat 1X21,3W
 • Voltage 220-240V 50/60Hz
 • U out 34-51,5V
 • I out 700mA Hz 100Hz
 • Numri i llambave dhe fuqia: 1X8.5W : 1X19.2W