Ndricues Eglo 39287
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues Eglo 39287

Available:Në gjëndje
28,900 Lek
Image
Secure

Kjo llambë tavani mund të përdoret në mënyrë fleksibile me modelin e saj të thjeshtë dhe siguron ndriçim të shkëlqyeshëm të çdo dhome.

Lartësia e artikullit (në mm): 135
Diametri i artikullit (në mm): 595
Pesha Neto: 4.04
Tensioni kryesor: 220-240V, 50 / 60Hz
Operacioni Tensioni: 700mA
Funksionet: Dimmer

Kjo llambë tavani mund të përdoret në mënyrë fleksibile me modelin e saj të thjeshtë dhe siguron ndriçim të shkëlqyeshëm të çdo dhome.

Lartësia e artikullit (në mm): 135
Diametri i artikullit (në mm): 595
Pesha Neto: 4.04
Tensioni kryesor: 220-240V, 50 / 60Hz
Operacioni Tensioni: 700mA
Funksionet: Dimmer