Ndriçues i varur Eglo 39108 Paularo
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-43%
Ndriçues i varur Eglo 39108 Paularo
Ndriçues i varur Eglo 39108 Paularo
Ndriçues i varur Eglo 39108 Paularo

Ndriçues i varur Eglo 39108 Paularo

Available:Në gjëndje
25,000 Lek 44,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 39108. Pjesë e koleksionit Paularo.
Një ndriçues klasik, i krijuar me një dizajn madhështor dhe elegant.
Kristalet dhe vezullimi i tyre nga ndriçimi i japin ambientit një pamje unike.
I familjes së llambadarëve është i përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme qofshin ato në shtëpinë tuaj dhe jo vetëm.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientet tuaja të brendshme me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë gri shkëlqyese dhe kristal.
Lloji i ndriçuesit E14
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1300
Diametri (në mm) 700 

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 8X40W 
Ndriçues i varur Eglo, modeli 39108. Pjesë e koleksionit Paularo. Një ndriçues klasik, i krijuar me një dizajn madhështor dhe elegant. Kristalet dhe vezullimi i tyre nga ndriçimi i japin ambientit një pamje unike. I familjes së llambadarëve është i përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme qofshin ato në shtëpinë tuaj dhe jo vetëm.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientet tuaja të brendshme me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë gri shkëlqyese dhe kristal.
Lloji i ndriçuesit E14
  Përmasat: Lartësia (në mm) 1300 Diametri (në mm) 700 

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 8X40W