Ndriçues tavanor Eglo 32927 Comba
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-51%
Ndriçues tavanor Eglo 32927 Comba
Ndriçues tavanor Eglo 32927 Comba
Ndriçues tavanor Eglo 32927 Comba

Ndriçues tavanor Eglo 32927 Comba

Available:Në gjëndje
3,100 Lek 6,400 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 32927, pjesë e linjës Comba
Ky ndricues përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë nikel-saten, ndërsa materiali i xhamit është opal-mat xhami me ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model i thjeshtë modern që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj.
Lloji i ndriçuesit është E14.

Përmasat:
Gjerësia (në mm) 100
Gjatësia (në mm) 560
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 3X6W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 32927, pjesë e linjës Comba Ky ndricues përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë nikel-saten, ndërsa materiali i xhamit është opal-mat xhami me ngjyrë të bardhë. Eshtë një model i thjeshtë modern që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj. Lloji i ndriçuesit është E14.
Përmasat: Gjerësia (në mm) 100 Gjatësia (në mm) 560  
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 3X6W