Llambë Eglo 11675 110155
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Llambë Eglo 11675 110155

Available:Në gjëndje
890 Lek
Image
Secure
Llambë Eglo 11675 110155

Përmasat
Diametri (në mm) 17
Gjatësia (në mm) 49

Informacionet teknike
Teknologjia LED - HV
Temperatura e dritës dhe ngjyra 4000K e bardhe
Fluksi nominal i dritës (në lm) 360
Lloji i folesë: G9-LED
Klasa e efikasitetit të energjisë A ++
Numri i llambave dhe fuqia 2X3W
Llambë Eglo 11675 110155

Përmasat
Diametri (në mm) 17
Gjatësia (në mm) 49

Informacionet teknike
Teknologjia LED - HV
Temperatura e dritës dhe ngjyra 4000K e bardhe
Fluksi nominal i dritës (në lm) 360
Lloji i folesë: G9-LED
Klasa e efikasitetit të energjisë A ++
Numri i llambave dhe fuqia 2X3W