Ndriçues i varur Eglo 97745 Miraflores
Ndriçues i varur Eglo 97745 Miraflores
Ndriçues i varur Eglo 97745 Miraflores
Ndriçues i varur Eglo 97745 Miraflores
Ndriçues i varur Eglo 97745 Miraflores

Ndriçues i varur Eglo 97745 Miraflores

8,900 Lek
29,000 Lek
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 97745, pjesë e koleksionit Miraflores. Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje...

Instock

Përshkrimi

Ndriçues i varur Eglo. Modeli 97745, pjesë e koleksionit Miraflores.
Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje unike me ndriçim ideal. Ndriçuesi ka një formë të veçantë që të jep idenë e valëzimeve të dallgëve dhe kështu ndikon dhe ju jep qetësinë që dëshironi të keni mbas një dite të gjatë e të lodhshme.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë të artë dhe konttura plastike në të bardhë
Lloji i ndriçuesit LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1200
Gjerësia (në mm) 80
Gjatësia (në mm) 865

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Voltazhi 220-240V 50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 2X18W

Artikuj të lidhur