Mbajtese Leng Sapuni Spirella
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Mbajtese Leng Sapuni Spirella

Available:Në gjëndje
2,250 Lek
Color
Black
White
Image
Secure

Mbajtese Leng Sapuni Spirella

 • Mbajtese Leng Sapuni Spirella, me një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.
 • Produkt 100% i riciklueshëm.  

Informacionet Teknike

Marka:

Spirella

Origjina:

Zvicer

Seria:

Rider Stone

Kodi:

22010510/ 22010511

Kategoria:

Mbajtese Leng Sapuni

Materiali:

Celik, inoks polistone

Forma:

E rrumbullaket

Ngjyra:

E zeze/ E bardhe

Garancia:

2 vjet

 

Mbajtese Leng Sapuni Spirella

 • Mbajtese Leng Sapuni Spirella, me një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.
 • Produkt 100% i riciklueshëm.  

Informacionet Teknike

Marka:

Spirella

Origjina:

Zvicer

Seria:

Rider Stone

Kodi:

22010510/ 22010511

Kategoria:

Mbajtese Leng Sapuni

Materiali:

Celik, inoks polistone

Forma:

E rrumbullaket

Ngjyra:

E zeze/ E bardhe

Garancia:

2 vjet