LOCTITE LB 8102, 1l Graso per rezistence te larte termike
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

LOCTITE LB 8102, 1l Graso per rezistence te larte termike

Available:Në gjëndje
6,800 Lek
Image
Secure
LOCTITE
LB 8102
• Graso për përdorim në
temperatura të larta.
• Parandalon dëmtimet nga
veshja dhe korrozioni.
• I përshtatshëm në mjedise me
kushte lagështire.
• Rezistent ndaj ngarkesave të
rënda në shpejtësi mesatare
dhe të larta.
• Lubrifikon kuzhinieta sferike
dhe role, ingranazhet e hapura
dhe kulisat.
LOCTITE
LB 8102
• Graso për përdorim në
temperatura të larta.
• Parandalon dëmtimet nga
veshja dhe korrozioni.
• I përshtatshëm në mjedise me
kushte lagështire.
• Rezistent ndaj ngarkesave të
rënda në shpejtësi mesatare
dhe të larta.
• Lubrifikon kuzhinieta sferike
dhe role, ingranazhet e hapura
dhe kulisat.