Llambë LED Elgo 10899
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Llambë LED Elgo 10899

Available:Në gjëndje
1,790 Lek
Image
Secure
Llambë LED Elgo 10899
Llambë smart me ndriçim dhe ngjyra të rregullueshme

Përmasat
Diametri (në mm): 60
Gjatësia (në mm): 110

Informacione teknike
Temperatura e ngjyrës: RGB+WW
Fuqia e ndriçimit: 7.5W
Lloji i folesë: E27-LED-RGBW-A60
Klasa e efikasitetit të energjisë: G
Jetëgjatësia 15000 orë përdorimi
Llambë LED Elgo 10899
Llambë smart me ndriçim dhe ngjyra të rregullueshme

Përmasat Diametri (në mm): 60 Gjatësia (në mm): 110
Informacione teknike
Temperatura e ngjyrës: RGB+WW
Fuqia e ndriçimit: 7.5W
Lloji i folesë: E27-LED-RGBW-A60
Klasa e efikasitetit të energjisë: G
Jetëgjatësia 15000 orë përdorimi