Lavapjate Sanitec Cometa 196
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-5%
Lavapjate Sanitec Cometa 196
Lavapjate Sanitec Cometa 196

Lavapjate Sanitec Cometa 196

Available:Në gjëndje
14,390 Lek 15,250 Lek
Image
Secure

Lavapjate Sanitec Cometa 196 

 • Lavapjate Sanitec Cometa 196 me funksionalitet, qëndrueshmëri dhe prakticitet të jashtëzakonshëm në një fund me shkëlqim.
 • Sipërfaqja e ashpër dhe rezistente ndaj korrozionit
 • Jetë e gjatë dhe rezistencë ndaj konsumit me shkëlqim të shtuar
 • Trashësia siguron mbrojtje edhe në përdorimin më të vështirë në kuzhinë
 • Shtresa okside shëron menjëherë dëmtimet e sipërfaqes për të parandaluar korrozionin

 

Informacione Teknike

Marka

 Sanitec

Seria

Cometa

Materiali

 Celik / Inox

Ngjyra

 Celik

Nr I gropave

 2

Krahu i instalimit

 Ne mes

Perfshihet sifonin

  Jo

Perfshihet pileta

 Jo

Garancia

 -

 

Permasat

Lartesia

 -

Gjeresia

 86 cm

Thellesia

 50 cm

Lavapjate Sanitec Cometa 196 

 • Lavapjate Sanitec Cometa 196 me funksionalitet, qëndrueshmëri dhe prakticitet të jashtëzakonshëm në një fund me shkëlqim.
 • Sipërfaqja e ashpër dhe rezistente ndaj korrozionit
 • Jetë e gjatë dhe rezistencë ndaj konsumit me shkëlqim të shtuar
 • Trashësia siguron mbrojtje edhe në përdorimin më të vështirë në kuzhinë
 • Shtresa okside shëron menjëherë dëmtimet e sipërfaqes për të parandaluar korrozionin

 

Informacione Teknike

Marka

 Sanitec

Seria

Cometa

Materiali

 Celik / Inox

Ngjyra

 Celik

Nr I gropave

 2

Krahu i instalimit

 Ne mes

Perfshihet sifonin

  Jo

Perfshihet pileta

 Jo

Garancia

 -

 

Permasat

Lartesia

 -

Gjeresia

 86 cm

Thellesia

 50 cm