Lavaman Outline Vitra 40cm
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Lavaman Outline Vitra 40cm

Available:Në gjëndje
21,000 Lek
Image
Secure

Lavaman Outline Vitra 40cm

 • Lavaman Outline Vitra 40cm ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj.
 • Me materialin prej qeramike ky lavaman garanton qëndrueshmëri afatgjatë, lehtësi pastrimi dhe mirëmbajtje.
 • Lavamani vendoset në mobiljen tuaj dhe ju ofron një stil bashkëkohor, të përshtatshëm me çdo arredim tualeti. 

Informacione teknike 

Marka:

 VITRA

Origjina:

 TURQI

Seria

 Outline

Materiali

 Qeramike 

Kodi:

 VI-5992B403-0016

Ngjyra:

 E bardhe

Forma:

 Rrethore

Vendosja:

 Incaso

Perfshihet rubineti:

 Jo

Garancia:

 10 vjet

 

Permasat

Gjeresia (cm):

 40 cm

Thellesia (cm):

 40 cm

Lartesia (cm):

 14.5 cm

Lavaman Outline Vitra 40cm

 • Lavaman Outline Vitra 40cm ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj.
 • Me materialin prej qeramike ky lavaman garanton qëndrueshmëri afatgjatë, lehtësi pastrimi dhe mirëmbajtje.
 • Lavamani vendoset në mobiljen tuaj dhe ju ofron një stil bashkëkohor, të përshtatshëm me çdo arredim tualeti. 

Informacione teknike 

Marka:

 VITRA

Origjina:

 TURQI

Seria

 Outline

Materiali

 Qeramike 

Kodi:

 VI-5992B403-0016

Ngjyra:

 E bardhe

Forma:

 Rrethore

Vendosja:

 Incaso

Perfshihet rubineti:

 Jo

Garancia:

 10 vjet

 

Permasat

Gjeresia (cm):

 40 cm

Thellesia (cm):

 40 cm

Lartesia (cm):

 14.5 cm