Krahe Tavanor Cilindrik GRB In Cool
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-37%
Krahe Tavanor Cilindrik GRB In Cool

Krahe Tavanor Cilindrik GRB In Cool

Available:Në gjëndje
4,300 Lek 6,900 Lek
Image
Secure

Krahe Tavanor Cilindrik GRB In Cool

 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht .
 • Krahe Tavanor Cilindrik GRB In Cool e lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.

Informacione teknike

Marka:

GRB

Origjina:

Spanje

Modeli:

Krah dushi

Kodi:

GRBINC-05025032

Ngjyra: 

E zeze 

Garancia:

2 vjet 


Përmasat

Gjatësia e kokës (në cm):

17 cm

Krahe Tavanor Cilindrik GRB In Cool

 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht .
 • Krahe Tavanor Cilindrik GRB In Cool e lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.

Informacione teknike

Marka:

GRB

Origjina:

Spanje

Modeli:

Krah dushi

Kodi:

GRBINC-05025032

Ngjyra: 

E zeze 

Garancia:

2 vjet 


Përmasat

Gjatësia e kokës (në cm):

17 cm