Kondicioner Ferroli Ambra 12000 Btu
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Kondicioner Ferroli Ambra 12000 Btu

Available:Out of Stock
66,300 Lek 71,400 Lek
Secure
Kondicioner Ferroli Ambra 12000 Btu
 • Ambra është i pajisur me nivelin më të lartë të mbrojtjes dhe komfortit falë filtrave specialë Bio Hepa dhe Cold Catalyst, të cilët pastrojnë ajrin nga polenat, bakteret, gazet e dëmshme dhe çdo lloj ndotësi tjetër.
 • Ambra përdor gaz organik R32, i cili kursen deri në 60% të konsumit të energjisë 
 • Ferroli ofron gjithashtu sistemin e kontrollit inteligjent me Wi-Fi të integruar, i cili lejon ta menaxhosh kudo që ndodhesh me anën e aplikacionit “Ferroli Control”.
 • ME 2 VITE GARANCI
 • Falë dimensioneve të vogla, ky kondicioner mund të vendoset lehtësisht kudo.
 • Linja Ambra përfshin modelet A+++ për ngrohje dhe A++ për ftohje, të disponueshëm në 4 përmasa të ndryshme me fuqi nga 2.8-7 KW/orë për një rezultat maksimal.
 • Ambra M Multi Split, kondicionon dy ambiente njëkohësisht me një fuqi prej 5.3 KW/orë.

 

   Informacione teknike

  Marka Ferroli
  Tipi Mural
  Lloji Inverter
  Kapaciteti 12000 BTU
  Energjia qe harxhon 2.8-7 KW/orë
  Klasa e energjisë në ftohje:  A++
  Klasa e energjisë në ngrohje A+++
  Niveli i zhurmes  55 dB
  Garancia 2 vjet

   

  Permasat

  Gjatesia  805 mm
  Gjeresia  285 mm
  Lartesia  194 mm
  Kondicioner Ferroli Ambra 12000 Btu
  • Ambra është i pajisur me nivelin më të lartë të mbrojtjes dhe komfortit falë filtrave specialë Bio Hepa dhe Cold Catalyst, të cilët pastrojnë ajrin nga polenat, bakteret, gazet e dëmshme dhe çdo lloj ndotësi tjetër.
  • Ambra përdor gaz organik R32, i cili kursen deri në 60% të konsumit të energjisë 
  • Ferroli ofron gjithashtu sistemin e kontrollit inteligjent me Wi-Fi të integruar, i cili lejon ta menaxhosh kudo që ndodhesh me anën e aplikacionit “Ferroli Control”.
  • ME 2 VITE GARANCI
  • Falë dimensioneve të vogla, ky kondicioner mund të vendoset lehtësisht kudo.
  • Linja Ambra përfshin modelet A+++ për ngrohje dhe A++ për ftohje, të disponueshëm në 4 përmasa të ndryshme me fuqi nga 2.8-7 KW/orë për një rezultat maksimal.
  • Ambra M Multi Split, kondicionon dy ambiente njëkohësisht me një fuqi prej 5.3 KW/orë.

   

    Informacione teknike

   Marka Ferroli
   Tipi Mural
   Lloji Inverter
   Kapaciteti 12000 BTU
   Energjia qe harxhon 2.8-7 KW/orë
   Klasa e energjisë në ftohje:  A++
   Klasa e energjisë në ngrohje A+++
   Niveli i zhurmes  55 dB
   Garancia 2 vjet

    

   Permasat

   Gjatesia  805 mm
   Gjeresia  285 mm
   Lartesia  194 mm