Koke Dushi KLUDI A-QA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Koke Dushi KLUDI A-QA

Available:Në gjëndje
11,400 Lek
Image
Secure

Koke Dushi KLUDI A-QA Handbrause Chr [KL-3910005-00]

Koke dushi nga marka e mirënjohur KLUDI

 • Koke Dushi KLUDI A-QA produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht.
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë e Koke Dushi KLUDI A-QA ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.


Informacione teknike

Marka

 KLUDI

Origjina

 Gjermani

Kodi

 KL-3910005-00

Materiali

 -

Ngjyra 

 E kromuar

Lidhja me rrjetin

 1/2"

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës

 EN ISO 3822

Garancia

 5 vjet


Përmasat

Gjatesia e kokes

 22 cm

Diametri 

3.5 cm

 

Koke Dushi KLUDI A-QA Handbrause Chr [KL-3910005-00]

Koke dushi nga marka e mirënjohur KLUDI

 • Koke Dushi KLUDI A-QA produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht.
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë e Koke Dushi KLUDI A-QA ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.


Informacione teknike

Marka

 KLUDI

Origjina

 Gjermani

Kodi

 KL-3910005-00

Materiali

 -

Ngjyra 

 E kromuar

Lidhja me rrjetin

 1/2"

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës

 EN ISO 3822

Garancia

 5 vjet


Përmasat

Gjatesia e kokes

 22 cm

Diametri 

3.5 cm