Kapak Wc Vitra Metropol
Kapak Wc Vitra Metropol
Kapak Wc Vitra Metropol

Kapak Wc Vitra Metropol

7,000 Lek
Sale
Kapak Wc Vitra Metropol Slim-Soft Kapak tualeti VitrA, material duroplasti, në ngjyrë të bardhë. Materiali përbërës është i rehatshëm dhe pastrohet lehtësisht, duke e bërë këtë produkt të përshtatshëm për ambjentin tuaj.   Informacionet teknike Marka VitrA Kodi VI-122-003R009 Origjina Turqi Seria  Metropol Materiali Duroplast Forma Kendore Ngjyra E bardhë Soft-Close Po...

Instock

Përshkrimi

Kapak Wc Vitra Metropol Slim-Soft

  • Kapak tualeti VitrA, material duroplasti, në ngjyrë të bardhë.
  • Materiali përbërës është i rehatshëm dhe pastrohet lehtësisht, duke e bërë këtë produkt të përshtatshëm për ambjentin tuaj.  

Informacionet teknike

Marka

VitrA

Kodi

VI-122-003R009

Origjina

Turqi

Seria 

Metropol

Materiali

Duroplast

Forma

Kendore

Ngjyra

E bardhë

Soft-Close

Po

Garancia

10 vjet

 

Permasat

 Gjatësia

5.2 cm

Gjerësia

36.5 cm 

Thellesia

43.6

Artikuj të lidhur