Kapak Slim Vitra Memoria

13,000 Lek
Sale
 Kapak Slim Vitra Memoria Kapak tualeti VitrA, material duroplasti, në ngjyrë të bardhë. Materiali përbërës është i rehatshëm dhe pastrohet lehtësisht, duke e bërë këtë produkt të përshtatshëm për ambjentin tuaj.   Informacionet teknike Marka: VitrA Kodi: VI-106-003R009 Origjina: Turqi Seria: Memoria Materiali: Duroplast Forma: Ovale Ngjyra: E bardhë Soft-Close: Po Garancia:...

Instock

Përshkrimi

 Kapak Slim Vitra Memoria

  • Kapak tualeti VitrA, material duroplasti, në ngjyrë të bardhë.
  • Materiali përbërës është i rehatshëm dhe pastrohet lehtësisht, duke e bërë këtë produkt të përshtatshëm për ambjentin tuaj.  

Informacionet teknike

Marka:

VitrA

Kodi:

VI-106-003R009

Origjina:

Turqi

Seria:

Memoria

Materiali:

Duroplast

Forma:

Ovale

Ngjyra:

E bardhë

Soft-Close:

Po

Garancia:

10 vjet

 

Përmasat

Gjatësia (në cm):

7.7 cm

Gjerësia (në cm):

42.4 cm 

Artikuj të lidhur