Grup dushi incaso Kludi Bozz
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Grup dushi incaso Kludi Bozz

Available:Në gjëndje
15,500 Lek
Image
Secure

Grup dushi incaso Kludi Bozz KLB-386500576

 • Grup dushi me deviat incaso e familjes Bozz nga marka Kludi.
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht.
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.

Informacione teknike

Marka:

KLUDI

Origjina:

Gjermani

Seria:

Bozz

Kodi:

KLB-386500576

Montimi:

Incaso

Gjatesia e tubit fleksibel:

 -

Numri i funksioneve te dushit:

 -

Perfshihet tubi i dushit:

 -

Kontroll i temperatures:

Po

Deviator:

Po

Garancia:

5 vjet

 

Permasat

Thellesia (ne cm):

8-11 cm

Diametri ( ne cm):

17 cm

Grup dushi incaso Kludi Bozz KLB-386500576

 • Grup dushi me deviat incaso e familjes Bozz nga marka Kludi.
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht.
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.

Informacione teknike

Marka:

KLUDI

Origjina:

Gjermani

Seria:

Bozz

Kodi:

KLB-386500576

Montimi:

Incaso

Gjatesia e tubit fleksibel:

 -

Numri i funksioneve te dushit:

 -

Perfshihet tubi i dushit:

 -

Kontroll i temperatures:

Po

Deviator:

Po

Garancia:

5 vjet

 

Permasat

Thellesia (ne cm):

8-11 cm

Diametri ( ne cm):

17 cm