Ferroli LEB kaldaje elektrike 12kw
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ferroli LEB kaldaje elektrike 12kw

Available:Në gjëndje
116,800 Lek
Image
Secure

Përshkrimi i produktit

Dizenjuar dhe prodhuar nga Ferroli, gama e kaldajave elektrike LEB TS është një opsion i shkëlqyeshëm për shtëpitë dhe banesat më të vogla.

Model Kaldajë Elektrike LEB 12 TS 12kW
Vlerësimi i efikasitetit 99.5%
Vlerësimi i grupit D Nxehtësia
Ngrohja Qendrore Maks. Prodhimi 12 kW
Montimi Montuar në mur
Përshkrimi i produktit

Dizenjuar dhe prodhuar nga Ferroli, gama e kaldajave elektrike LEB TS është një opsion i shkëlqyeshëm për shtëpitë dhe banesat më të vogla.

Model Kaldajë Elektrike LEB 12 TS 12kW
Vlerësimi i efikasitetit 99.5%
Vlerësimi i grupit D Nxehtësia
Ngrohja Qendrore Maks. Prodhimi 12 kW
Montimi Montuar në mur