Ndriçues i varur Eglo 99628 Cerasella
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 99628 Cerasella

Available:Në gjëndje
6,900 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo. Modeli 99628, pjesë e koleksionit Cerasella.
Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë minimaliste dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj apo dhe zyrës.  I duhuri dhe ai që ju mungonte për të plotësuar arredimin e shtëpisë suaj.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo".
Materiali celik në ngjyrë bronz dhe kontura xham i pastër transparent
Lloji i ndriçuesit GU10-LED 3000K, (i bardhë i ngrohtë).

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 200

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 1X4.5W 
Ndricues i varur Eglo. Modeli 99628, pjesë e koleksionit Cerasella. Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë minimaliste dhe shumë të bukur. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj apo dhe zyrës.  I duhuri dhe ai që ju mungonte për të plotësuar arredimin e shtëpisë suaj.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo".
Materiali celik në ngjyrë bronz dhe kontura xham i pastër transparent Lloji i ndriçuesit GU10-LED 3000K, (i bardhë i ngrohtë).

Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Diametri (në mm) 200

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia 1X4.5W