Ndriçues tavanor Eglo 98112 TOWNSHEND 3
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 98112 TOWNSHEND 3

Available:Në gjëndje
4,700 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 98112, pjesë e linjës TOWNSHEND 3
Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik dhe druri me një ngjyrë kafe dhe të zezë.
Eshtë një model i klasik drunor që i pështatet ambienteve të brendshme sipas dëshirës si dhomë ndenje, dhomë gjumi etj.
Lloji i ndriçuesit është E27.

Përmasat:
Gjerësia (në mm) 50
Gjatësia (në mm) 300

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 2X60W 
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 98112, pjesë e linjës TOWNSHEND 3 Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik dhe druri me një ngjyrë kafe dhe të zezë. Eshtë një model i klasik drunor që i pështatet ambienteve të brendshme sipas dëshirës si dhomë ndenje, dhomë gjumi etj. Lloji i ndriçuesit është E27.
Përmasat: Gjerësia (në mm) 50 Gjatësia (në mm) 300
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 2X60W