Ndriçues i varur Eglo 96865 Tarandell
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-50%
Ndriçues i varur Eglo 96865 Tarandell
Ndriçues i varur Eglo 96865 Tarandell
Ndriçues i varur Eglo 96865 Tarandell

Ndriçues i varur Eglo 96865 Tarandell

Available:Në gjëndje
6,000 Lek 12,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 96865 pjesë e koleksionit Tarandell.
Një ndriçues modern dhe tepër i thjeshtë që vjen në ngjyrë të bardhë. 
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Me material cilësor çeliku ose plastike. 
Lloji i ndriçuesit LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë) një ngjyrë tepër relaksuese. 
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 1100
Gjerësia (në mm): 60
Gjatësia (në mm): 790

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 2X8.5W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 96865 pjesë e koleksionit Tarandell. Një ndriçues modern dhe tepër i thjeshtë që vjen në ngjyrë të bardhë.  I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Me material cilësor çeliku ose plastike. 
Lloji i ndriçuesit LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë) një ngjyrë tepër relaksuese. 
  Përmasat: Lartësia (në mm): 1100 Gjerësia (në mm): 60 Gjatësia (në mm): 790

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 2X8.5W