Ndriçues tavanor Eglo 95484 NOCITO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 95484 NOCITO

Available:Në gjëndje
13,100 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 95484 , pjesë e linjës NOCITO.
Materiali i produktit është çelik me ngjyrë të zezë dhe të artë.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është GU10-LED.

Përmasat:
Gjerësia (në mm) 105
Gjatësia (në mm) 585

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 3X3W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 95484 , pjesë e linjës NOCITO. Materiali i produktit është çelik me ngjyrë të zezë dhe të artë.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është GU10-LED.
Përmasat:
Gjerësia (në mm) 105
Gjatësia (në mm) 585
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 3X3W