Ndriçues tavanor Eglo 93012 TORENO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-38%
Ndriçues tavanor Eglo 93012 TORENO
Ndriçues tavanor Eglo 93012 TORENO
Ndriçues tavanor Eglo 93012 TORENO

Ndriçues tavanor Eglo 93012 TORENO

Available:Në gjëndje
3,200 Lek 5,200 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 93012, pjesë e linjës TORENO.
Ky ndriçues i llojit GU10-LED përbëhet nga materiali i çelikut të bardhë dhe të kromuar.
Ndriçuesi i stilit modern i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 95
Gjerësia (në mm) 130
Gjatësia (në mm) 240

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz 
Numri I llambave dhe fuqia: 2X5W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 93012, pjesë e linjës TORENO. Ky ndriçues i llojit GU10-LED përbëhet nga materiali i çelikut të bardhë dhe të kromuar. Ndriçuesi i stilit modern i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.
Përmasat: Lartësia (në mm) 95 Gjerësia (në mm) 130 Gjatësia (në mm) 240
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz  Numri I llambave dhe fuqia: 2X5W