Ndriçues i jashtëm Eglo 89173 Lorena
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 89173 Lorena

Available:Në gjëndje
18,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 89173 pjesë e koleksionit Lorena
Ndriçues statik dekorativ i stilit modern
I krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe shumë të veçantë.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali çelik në ngjyrën kafe antike dhe koka e ndriçuesit xham në ngjyrë të bardhë
 
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat
Lartësia (në mm): 1130
Diametri (në mm): 600
Diametri i bazës (në mm): 250

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP54
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 89173 pjesë e koleksionit Lorena Ndriçues statik dekorativ i stilit modern
I krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe shumë të veçantë.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali çelik në ngjyrën kafe antike dhe koka e ndriçuesit xham në ngjyrë të bardhë
 
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat Lartësia (në mm): 1130 Diametri (në mm): 600 Diametri i bazës (në mm): 250
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP54
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W