Ndriçues tavanor Eglo 75504 Pogliola-S
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-59%
Ndriçues tavanor Eglo 75504 Pogliola-S
Ndriçues tavanor Eglo 75504 Pogliola-S
Ndriçues tavanor Eglo 75504 Pogliola-S

Ndriçues tavanor Eglo 75504 Pogliola-S

Available:Në gjëndje
2,200 Lek 5,400 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo 75504 Pogliola-S
 • Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 75504 Pogliola-S.
 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ndriçues i rrumbullakët i bërë nga celiku dhe plastika e bardhë me efekt kristali.
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

75504

Familja:

Pogliola-S

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

10 W

Materiali:

Celik, plastik

Ngjyra:

E bardhe me efekt kristali

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

55

Diametri (në mm):

260 

 

Ndriçues tavanor Eglo 75504 Pogliola-S
 • Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 75504 Pogliola-S.
 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ndriçues i rrumbullakët i bërë nga celiku dhe plastika e bardhë me efekt kristali.
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

75504

Familja:

Pogliola-S

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

10 W

Materiali:

Celik, plastik

Ngjyra:

E bardhe me efekt kristali

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

55

Diametri (në mm):

260