Ndriçues i varur Eglo 43476 Horningtops 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-40%
Ndriçues i varur Eglo 43476 Horningtops 1
Ndriçues i varur Eglo 43476 Horningtops 1
Ndriçues i varur Eglo 43476 Horningtops 1

Ndriçues i varur Eglo 43476 Horningtops 1

Available:Në gjëndje
14,900 Lek 25,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 43476, pjesë e koleksionit Horningtops 1.
Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
Një kombinim i modernes dhe klasikes në një produkt që i jep shtëpisë një pamje unike dhe të mrekullueshme.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj  apo dhe të zyrave.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë të zezë dhe dru në kafe
Lloji i ndriçuesit E27
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 140
Gjatësia (në mm) 710

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 4X40W 

Ndriçues i varur Eglo. Modeli 43476, pjesë e koleksionit Horningtops 1.
Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
Një kombinim i modernes dhe klasikes në një produkt që i jep shtëpisë një pamje unike dhe të mrekullueshme.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj  apo dhe të zyrave.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë të zezë dhe dru në kafe
Lloji i ndriçuesit E27   Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Gjerësia (në mm) 140 Gjatësia (në mm) 710
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 4X40W