Ndriçues i varur Eglo 43002 CARLTON 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 43002 CARLTON 1

Available:Në gjëndje
20,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 43002, pjesë e koleksionit CARLTON 1.
Ndriçues i stilit retro Vintage i krijuar me një dizanj të thjeshtë, të veçantë dhe shumë të bukur në formën e një rubini.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të mrekullueshme me ndriçim ideal. Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi dhe që mendoni që është më i përshtatshmi në stilin tuaj .
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo 
Materiali çelik në kombinimin e ngjyrave të bardhë dhe të artë
Lloji i ndriçuesit është E27.
.
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 205
Gjatësia (në mm) 805
.
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 3X60W
Ndriçues i varur Eglo, modeli 43002, pjesë e koleksionit CARLTON 1. Ndriçues i stilit retro Vintage i krijuar me një dizanj të thjeshtë, të veçantë dhe shumë të bukur në formën e një rubini.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të mrekullueshme me ndriçim ideal. Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi dhe që mendoni që është më i përshtatshmi në stilin tuaj .
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo 
Materiali çelik në kombinimin e ngjyrave të bardhë dhe të artë
Lloji i ndriçuesit është E27. . Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Gjerësia (në mm) 205 Gjatësia (në mm) 805 . Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 3X60W