Bolier Ferroli Titano Twin 50L
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Bolier Ferroli Titano Twin 50L

Available:Në gjëndje
39,000 Lek
Image
Secure

Bolier Ferroli Titano Twin 50L

Disa nga karakteritikat dhe pikat më të forta të Bolier Ferroli Titano Twin 50L:

 • Shpërndarja e ujit në dy rezervuar për të përmirësuar efikasitetin dhe komoditetin
 • Ndërtimi ultra i hollë për të zvogëluar dimensionet e përgjithshme dhe për të lehtësuar instalimin edhe në hapësira të vogla
 • Projektuar për instalim horizontal ose vertikal
 • Rezistenca elektrike dhe rezervuari i brendshëm BLUE FOREVER, ultra-performues dhe i karakterizuar nga një trajtim i veçantë sipërfaqësor që zvogëlon pothuaj plotësisht mbështjelljet për funksionim afatgjatë dhe efikas.
 • Kontroll elektronik SMART në gjendje të zgjedhë konsumin sipas nevojave të përdoruesit.
 • E pajisur me modulin Wi-Fi, mund të menaxhohet nga distanca me Aplikacionin "Egea Smart"
 • Paneli dixhital i kontrollit i lexueshëm dhe kontrolle të thjeshta 
 • Anodë e dyfishtë magnezi (një për rezervuarin)
 • Valvula e sigurisë (8 bar) e furnizuar si masë standarde

 

  Informacione teknike

  Marka

   FERROLI

  Origjina

   ITALI

  Kodi

   

  Instalimi

   H/V

  Klasi energjise

   A

  Fuqia

   1800 Watt

  Tensioni

   220 V

  Vellimi brendshem

   50L

  Termostat mekanik

   Po

  Mbrojtje nga mbinxehja

   Po

  Kontroll i temperatures

   Po

  Presioni

   8bar

  Opsione shtese

   -

  Garancia

   3 vjet

   

  Permasat

  Pesha 

  25.1 kg

  Lartesia

  24.8 cm

  Diametri 

  99.1 cm


   Bolier Ferroli Titano Twin 50L

   Disa nga karakteritikat dhe pikat më të forta të Bolier Ferroli Titano Twin 50L:

   • Shpërndarja e ujit në dy rezervuar për të përmirësuar efikasitetin dhe komoditetin
   • Ndërtimi ultra i hollë për të zvogëluar dimensionet e përgjithshme dhe për të lehtësuar instalimin edhe në hapësira të vogla
   • Projektuar për instalim horizontal ose vertikal
   • Rezistenca elektrike dhe rezervuari i brendshëm BLUE FOREVER, ultra-performues dhe i karakterizuar nga një trajtim i veçantë sipërfaqësor që zvogëlon pothuaj plotësisht mbështjelljet për funksionim afatgjatë dhe efikas.
   • Kontroll elektronik SMART në gjendje të zgjedhë konsumin sipas nevojave të përdoruesit.
   • E pajisur me modulin Wi-Fi, mund të menaxhohet nga distanca me Aplikacionin "Egea Smart"
   • Paneli dixhital i kontrollit i lexueshëm dhe kontrolle të thjeshta 
   • Anodë e dyfishtë magnezi (një për rezervuarin)
   • Valvula e sigurisë (8 bar) e furnizuar si masë standarde

    

    Informacione teknike

    Marka

     FERROLI

    Origjina

     ITALI

    Kodi

     

    Instalimi

     H/V

    Klasi energjise

     A

    Fuqia

     1800 Watt

    Tensioni

     220 V

    Vellimi brendshem

     50L

    Termostat mekanik

     Po

    Mbrojtje nga mbinxehja

     Po

    Kontroll i temperatures

     Po

    Presioni

     8bar

    Opsione shtese

     -

    Garancia

     3 vjet

     

    Permasat

    Pesha 

    25.1 kg

    Lartesia

    24.8 cm

    Diametri 

    99.1 cm