Bide Katrore Ne Toke Vitra Integra
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Bide Katrore Ne Toke Vitra Integra

Available:Në gjëndje
17,000 Lek
Image
Secure

  Bide Katrore Ne Toke Vitra Integra

 • Klasike deri te dizajnet inovative.
 • Ngjyra e bardhë e porcelanit kombinohet lehtësisht me çdo dekor.
 • Dizenjuar në linja perfekte, kjo bide ofron raportin ideal përmasë-formë që përmbush nevojat tuaja. 
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

 

 • Informacione teknike

  Marka:

  VitrA

  Origjina:

  Turqi

  Kodi:

  VI-7084B003-0288

  Forma:

  Katrore

  Materiali:

  Qeramike

  Ngjyra:

  E bardhë me shkelqim

  Vendosja:

  Ne mur

  Perfshihet rubineti:

  Jo 

  Garancia:

  10 vjet

   

  Përmasat

  Gjatësia (në cm):

  54 cm

  Gjeresia (në cm):

  36.5 cm

  Bide Katrore Ne Toke Vitra Integra

 • Klasike deri te dizajnet inovative.
 • Ngjyra e bardhë e porcelanit kombinohet lehtësisht me çdo dekor.
 • Dizenjuar në linja perfekte, kjo bide ofron raportin ideal përmasë-formë që përmbush nevojat tuaja. 
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

 

 • Informacione teknike

  Marka:

  VitrA

  Origjina:

  Turqi

  Kodi:

  VI-7084B003-0288

  Forma:

  Katrore

  Materiali:

  Qeramike

  Ngjyra:

  E bardhë me shkelqim

  Vendosja:

  Ne mur

  Perfshihet rubineti:

  Jo 

  Garancia:

  10 vjet

   

  Përmasat

  Gjatësia (në cm):

  54 cm

  Gjeresia (në cm):

  36.5 cm