Bide Idevit Alfa Incaso
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Bide Idevit Alfa Incaso

Available:Në gjëndje
12,000 Lek
Image
Secure

Bide Idevit Alfa Incaso

 • Nëse jeni duke kërkuar për një model bideje elegante , Idevit Alfa është një zgjedhje e mirë.
 • Me veshjen antibakteriale dhe materialin prej qeramike ofron një shtresë shtesë mbrojtëse si nga jashtë ashtu edhe nga brenda për të parandaluar bakteret.
 • Versioni Rimless ofron rehati maksimale për sa i përket higjienës dhe pastrimit.

Informacione teknike

Marka

Idevit

Origjina

Turqi

Seria

Alfa

Kodi 

IDA-BDSW-3106-2605 

Materiali i bidese

Qeramikë

Vendosja

Incaso

Perfshihet rubineti

Jo

Ngjyra

E bardhë

Garancia

5 vjet

 

Permasa

Gjerësia

36.5 cm  

Thellësia

52 cm 

Bide Idevit Alfa Incaso

 • Nëse jeni duke kërkuar për një model bideje elegante , Idevit Alfa është një zgjedhje e mirë.
 • Me veshjen antibakteriale dhe materialin prej qeramike ofron një shtresë shtesë mbrojtëse si nga jashtë ashtu edhe nga brenda për të parandaluar bakteret.
 • Versioni Rimless ofron rehati maksimale për sa i përket higjienës dhe pastrimit.

Informacione teknike

Marka

Idevit

Origjina

Turqi

Seria

Alfa

Kodi 

IDA-BDSW-3106-2605 

Materiali i bidese

Qeramikë

Vendosja

Incaso

Perfshihet rubineti

Jo

Ngjyra

E bardhë

Garancia

5 vjet

 

Permasa

Gjerësia

36.5 cm  

Thellësia

52 cm