Ndriçues i varur Eglo 49828 Flitwick 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-58%
Ndriçues i varur Eglo 49828 Flitwick 1
Ndriçues i varur Eglo 49828 Flitwick 1
Ndriçues i varur Eglo 49828 Flitwick 1

Ndriçues i varur Eglo 49828 Flitwick 1

Available:Në gjëndje
45,000 Lek 109,300 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 49828. pjesë e koleksionit Flitwick 1
Një ndriçues klasik, i krijuar me një dizajn madhështor, elegant dhe të rafinuar.
Kristalet dhe vezullimi i tyre nga ndriçimi i japin ambientit një pamje unike.
I familjes së llambadarëve është i përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme qofshin ato në shtëpinë tuaj dhe jo vetëm.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientet tuaja të brendshme me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë gri dhe kontura me kristale transparente
Ndricimi E14

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1500
Gjerësia (në mm) 800
Gjatësia (në mm) 1200

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 15X40W
Ndriçues i varur Eglo, modeli 49828. pjesë e koleksionit Flitwick 1 Një ndriçues klasik, i krijuar me një dizajn madhështor, elegant dhe të rafinuar. Kristalet dhe vezullimi i tyre nga ndriçimi i japin ambientit një pamje unike. I familjes së llambadarëve është i përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme qofshin ato në shtëpinë tuaj dhe jo vetëm.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientet tuaja të brendshme me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë gri dhe kontura me kristale transparente
Ndricimi E14
Përmasat: Lartësia (në mm) 1500 Gjerësia (në mm) 800 Gjatësia (në mm) 1200
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia 15X40W