Spot Inkaso Eglo 61513 TEDO PRO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Spot Inkaso Eglo 61513 TEDO PRO

Available:Në gjëndje
700 Lek
Image
Secure
Spot Eglo, modeli 61513, pjesë e linjës TEDO PRO.
Materiali i produktit është alumin i derdhur me ngjyrë të bardhë.
Lloji i ndriçuesit është GU10.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 120

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Numri i llambave dhe fuqia: 1X50W
Spot Eglo, modeli 61513, pjesë e linjës TEDO PRO. Materiali i produktit është alumin i derdhur me ngjyrë të bardhë. Lloji i ndriçuesit është GU10.
Përmasat:
Lartësia (në mm) 120

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Numri i llambave dhe fuqia: 1X50W