WC Vitra Shift Sospeso
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

WC Vitra Shift Sospeso

Available:Në gjëndje
19,000 Lek
Image
Secure

WC Vitra Shift Sospeso Rimless White

 • Gama jonë e WC-ve VitrA është është një produkt i prodhuar sipas standarteve italiane. 
 • Kombinimi perfekt i dizajnit të bukur, përfshin shumë opsione të ndryshme duke filluar nga stilet klasike deri te dizajnet inovative.
 • Ngjyra e bardhë e porcelanit e WC Vitra Shift Sospeso kombinohet lehtësisht me çdo dekor.
 • Dizenjuar në linja të drejta, WC Vitra Shift Sospeso ofron raportin ideal përmasë-formë që përmbush nevojat tuaja. 
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacione teknike

Marka

VitrA

Origjina

Turqi

Kodi

VI-7742B003-0075

Seria

Shift

Vendosja

Sospeso

Materiali i WC

Qeramikë

Ngjyra

E bardhë

Soft-Close

Po

Certifikata

NF, CE, LGA

Garancia

10 vjet

 

Përmasa

Lartesia

36 cm

Thellësia

54 cm 

WC Vitra Shift Sospeso Rimless White

 • Gama jonë e WC-ve VitrA është është një produkt i prodhuar sipas standarteve italiane. 
 • Kombinimi perfekt i dizajnit të bukur, përfshin shumë opsione të ndryshme duke filluar nga stilet klasike deri te dizajnet inovative.
 • Ngjyra e bardhë e porcelanit e WC Vitra Shift Sospeso kombinohet lehtësisht me çdo dekor.
 • Dizenjuar në linja të drejta, WC Vitra Shift Sospeso ofron raportin ideal përmasë-formë që përmbush nevojat tuaja. 
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacione teknike

Marka

VitrA

Origjina

Turqi

Kodi

VI-7742B003-0075

Seria

Shift

Vendosja

Sospeso

Materiali i WC

Qeramikë

Ngjyra

E bardhë

Soft-Close

Po

Certifikata

NF, CE, LGA

Garancia

10 vjet

 

Përmasa

Lartesia

36 cm

Thellësia

54 cm