WC Vitra Plural Sospeso
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

WC Vitra Plural Sospeso

Available:Në gjëndje
50,000 Lek
Image
Secure

WC Vitra Plural Sospeso

 • PLURAL është një tualet qeramike e varur në mur. Pamja ikonë e mesit të shekullit të 20-të . 
 • WC Vitra Plural Sospeso ofron WC me një dizajn unik.
 • Rezervuari i tyre në mur dhe pajisjet e montimit janë plotësisht të fshehura për një pamje të pastër dhe të qetë dhe përzihen bukur me çdo dekor të banjës.‎
 • Për të forcuar harmoni e pandërprerë, ngjyra e menteshës së mbulesës së sediljes mund të përputhet me ngjyrat e rubinetave tuaja.‎
 • Duke eliminuar buzët e vështira për t'u pastruar, kjo teknologji parandalon grumbullimin e mikrobeve ne WC Vitra Plural Sospeso dhe siguron higjienë superiore.‎  

Informacione teknike

Marka

VitrA

Origjina

Turqi

Seria

Plural

Kodi

VI-7830B403-0075

Vendosja 

Sospeso

Materiali i WC

Qeramikë

Ngjyra

E bardhë mat

Soft-Close

Po

Garancia

10 vjet

 

Permasa

Gjerësia

36 cm  

Thellësia

54.5 cm 

WC Vitra Plural Sospeso

 • PLURAL është një tualet qeramike e varur në mur. Pamja ikonë e mesit të shekullit të 20-të . 
 • WC Vitra Plural Sospeso ofron WC me një dizajn unik.
 • Rezervuari i tyre në mur dhe pajisjet e montimit janë plotësisht të fshehura për një pamje të pastër dhe të qetë dhe përzihen bukur me çdo dekor të banjës.‎
 • Për të forcuar harmoni e pandërprerë, ngjyra e menteshës së mbulesës së sediljes mund të përputhet me ngjyrat e rubinetave tuaja.‎
 • Duke eliminuar buzët e vështira për t'u pastruar, kjo teknologji parandalon grumbullimin e mikrobeve ne WC Vitra Plural Sospeso dhe siguron higjienë superiore.‎  

Informacione teknike

Marka

VitrA

Origjina

Turqi

Seria

Plural

Kodi

VI-7830B403-0075

Vendosja 

Sospeso

Materiali i WC

Qeramikë

Ngjyra

E bardhë mat

Soft-Close

Po

Garancia

10 vjet

 

Permasa

Gjerësia

36 cm  

Thellësia

54.5 cm