Pasqyre 120Cm Vitra Memoria
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Pasqyre 120Cm Vitra Memoria

Available:Në gjëndje
80,000 Lek
Image
Secure

Pasqyre 120Cm Vitra Memoria 

 • Në mëngjes apo në mbrëmje do tju ndihmojë gjatë kryerjes së higjenës, stilimit të flokëve, zgjedhjes së veshjeve etj.
 • Mund ta përdorni kryesisht në banjë, por edhe në korridor, holl, garderobë apo dhomë gjumi.
 • Pasqyra ka opsionin touch për ndezje dhe fikje.
 • Informacionet Teknike

  Marka:

  Vitra

  Kodi:

  VI-66703

  Familja:

  Memoria

  Materiali i xhamit:

  Pasqyre

  Ngjyra:

  Argend

  Klasa e energjise:

  F

  Klasa e sigurisë:

  2

  Tensioni i rrjetit elektrik:

  220-240V,50/60Hz

  Fuqia e ndricimit:

  5.1W

  Numri i llambave:

  2

  Lloji i ndricuesit:

  LED

  Ndërrim i ngjyrës:

  JO

  Funksionet:

  Rezistent ndaj pikave te ujit

  Garancia:

  5 vjet

   

  Përmasat 

  Lartësia (në mm):

  670

Pasqyre 120Cm Vitra Memoria 

 • Në mëngjes apo në mbrëmje do tju ndihmojë gjatë kryerjes së higjenës, stilimit të flokëve, zgjedhjes së veshjeve etj.
 • Mund ta përdorni kryesisht në banjë, por edhe në korridor, holl, garderobë apo dhomë gjumi.
 • Pasqyra ka opsionin touch për ndezje dhe fikje.
 • Informacionet Teknike

  Marka:

  Vitra

  Kodi:

  VI-66703

  Familja:

  Memoria

  Materiali i xhamit:

  Pasqyre

  Ngjyra:

  Argend

  Klasa e energjise:

  F

  Klasa e sigurisë:

  2

  Tensioni i rrjetit elektrik:

  220-240V,50/60Hz

  Fuqia e ndricimit:

  5.1W

  Numri i llambave:

  2

  Lloji i ndricuesit:

  LED

  Ndërrim i ngjyrës:

  JO

  Funksionet:

  Rezistent ndaj pikave te ujit

  Garancia:

  5 vjet

   

  Përmasat 

  Lartësia (në mm):

  670