NDRICUES I VARUR EGLO 96973 OLMERO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

NDRICUES I VARUR EGLO 96973 OLMERO

Available:Out of Stock
4,600 Lek 18,100 Lek
Secure
NDRICUES I VARUR EGLO 96973 OLMERO
 • NDRICUES I VARUR EGLO 96973 , pjesë e koleksionit OLMERO.
 • Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. 
 • NDRICUES I VARUR EGLO 96973 OLMERO, i duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje unike me ndriçim cilësor.
 • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga NDRICUES I VARUR EGLO 96973 OLMERO.
 • Materiali çelik në ngjyrën saten të hapur dhe kontura druri në ngjyrën gri dhe të bardhë
 • Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat:
 • Lartësia e artikullit (në mm) 1500
 • Diametri i artikullit (në mm) 500
 • Pesha neto (në kg) 3,65
Informacione teknike:
 • Shkalla e mbrojtjes IP20
 • Klasa e mbrojtjes 1
 • Tensioni i Rrjetit 220-240V,50/60Hz
 • Tensioni i funksionimit 220-240V,50/60Hz
 • Maksimumi Fuqia (1) 1X60W
NDRICUES I VARUR EGLO 96973 OLMERO
 • NDRICUES I VARUR EGLO 96973 , pjesë e koleksionit OLMERO.
 • Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. 
 • NDRICUES I VARUR EGLO 96973 OLMERO, i duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje unike me ndriçim cilësor.
 • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga NDRICUES I VARUR EGLO 96973 OLMERO.
 • Materiali çelik në ngjyrën saten të hapur dhe kontura druri në ngjyrën gri dhe të bardhë
 • Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat:
 • Lartësia e artikullit (në mm) 1500
 • Diametri i artikullit (në mm) 500
 • Pesha neto (në kg) 3,65
Informacione teknike:
 • Shkalla e mbrojtjes IP20
 • Klasa e mbrojtjes 1
 • Tensioni i Rrjetit 220-240V,50/60Hz
 • Tensioni i funksionimit 220-240V,50/60Hz
 • Maksimumi Fuqia (1) 1X60W