Ndriçues i varur Eglo 43254 Claverdon
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 43254 Claverdon

Available:Në gjëndje
13,000 Lek
Image
Secure

Ndriçues i varur Eglo. Modeli 43254 pjesë e koleksionit Claverdon. Një ndriçues me një pamje natyrale prej druri kafe të çelur, i cili mund të përdoret për të plotësuar në mënyrë harmonike shumë stile të ambienteve të brendshme. Materiali i veçantë dhe cilësor prej drurit të palmës kacavjerrëse. Ndriçues funksional dhe dekorativ në të njëjtën kohë.  Kjo llambë prej druri krijon një atmosferë të qetë dhe relaksuese në shtëpi dhe në këtë mënyrë kontribuon në një rehati më të madhe. I përshtatshëm për ambiente të brendshme si kuzhinë, dhomë ndenje apo dhomë e ngrënies mbi tryezën e ngrënjes.

Përmasat
Lartësia (në mm): 1100
Diametri (në mm): 495
Lartësia e kanopit (në mm) 25
Diametri i kanopes (në mm) 105

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X40W

Ndriçues i varur Eglo. Modeli 43254 pjesë e koleksionit Claverdon. Një ndriçues me një pamje natyrale prej druri kafe të çelur, i cili mund të përdoret për të plotësuar në mënyrë harmonike shumë stile të ambienteve të brendshme. Materiali i veçantë dhe cilësor prej drurit të palmës kacavjerrëse. Ndriçues funksional dhe dekorativ në të njëjtën kohë.  Kjo llambë prej druri krijon një atmosferë të qetë dhe relaksuese në shtëpi dhe në këtë mënyrë kontribuon në një rehati më të madhe. I përshtatshëm për ambiente të brendshme si kuzhinë, dhomë ndenje apo dhomë e ngrënies mbi tryezën e ngrënjes.

Përmasat Lartësia (në mm): 1100 Diametri (në mm): 495 Lartësia e kanopit (në mm) 25 Diametri i kanopes (në mm) 105

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X40W