Koke dushi set VITRA VI-A45692EXP
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Koke dushi set VITRA VI-A45692EXP

Available:Në gjëndje
2,600 Lek
Image
Secure
Koke dushi set VITRA VI-A45692EXP
 • Koke dushi nga marka e mirënjohur VITRA
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht.
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.
 • Edhe në qoftë se dallohen nga cilësi e lartë dhe dizajn i rafinuar, ky koleksion është i vendosur brenda një game të çmimeve konkurruese falë teknikave të reja të prodhimit.

Kliko ketu per te pare setin ne OFERTE

Informacione teknike

Marka:

Vitra 

Origjina:

Turqi

Modeli:

Komplet kokë dushi + zorrë

Kodi:

VI-A45692EXP

Materiali:

Krom

Ngjyra:

E kromuar

Lidhja me rrjetin:

1/2"

Nr i funksioneve:

1

Montimi:

Ne mur

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës:

EN ISO 3822

Garancia:

10 vjet


Përmasat

Gjatesia:

15 cm

Diametri i kokës:

10 cm

 

Koke dushi set VITRA VI-A45692EXP
 • Koke dushi nga marka e mirënjohur VITRA
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht.
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.
 • Edhe në qoftë se dallohen nga cilësi e lartë dhe dizajn i rafinuar, ky koleksion është i vendosur brenda një game të çmimeve konkurruese falë teknikave të reja të prodhimit.

Kliko ketu per te pare setin ne OFERTE

Informacione teknike

Marka:

Vitra 

Origjina:

Turqi

Modeli:

Komplet kokë dushi + zorrë

Kodi:

VI-A45692EXP

Materiali:

Krom

Ngjyra:

E kromuar

Lidhja me rrjetin:

1/2"

Nr i funksioneve:

1

Montimi:

Ne mur

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës:

EN ISO 3822

Garancia:

10 vjet


Përmasat

Gjatesia:

15 cm

Diametri i kokës:

10 cm