Zorre Dushi InCool GRB
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-66%
Zorre Dushi InCool GRB
Zorre Dushi InCool GRB

Zorre Dushi InCool GRB

Available:Në gjëndje
2,000 Lek 6,000 Lek
Image
Secure

Zorre Dushi GRB InCool 150 cm e Zeze

 • Zorre dushi nga marka e mirënjohur GRB
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje. 
 • Edhe në qoftë se dallohen nga cilësi e lartë dhe dizajn i rafinuar, ky koleksion është i vendosur brenda një game të çmimeve konkuruese falë teknikave të reja të prodhimit.

Informacione teknike

Marka

 GRB

Origjina

 Spanja

Seria 

 InCool

Kodi

 GRBZ-00050032

Materiali

 Polimer

Lidhja me rrjetin

 1/2"

Ngjyra 

E zeze

Garancia

 5 vjet


Përmasat

Gjatesia 

 150 cm

Zorre Dushi GRB InCool 150 cm e Zeze

 • Zorre dushi nga marka e mirënjohur GRB
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje. 
 • Edhe në qoftë se dallohen nga cilësi e lartë dhe dizajn i rafinuar, ky koleksion është i vendosur brenda një game të çmimeve konkuruese falë teknikave të reja të prodhimit.

Informacione teknike

Marka

 GRB

Origjina

 Spanja

Seria 

 InCool

Kodi

 GRBZ-00050032

Materiali

 Polimer

Lidhja me rrjetin

 1/2"

Ngjyra 

E zeze

Garancia

 5 vjet


Përmasat

Gjatesia 

 150 cm