Victoria Koke Dushi Kaskade per vaske 058105 GRB
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-29%
Victoria Koke Dushi Kaskade per vaske 058105 GRB - Teoren
Victoria Koke Dushi Kaskade per vaske 058105 GRB - Teoren

Victoria Koke Dushi Kaskade per vaske 058105 GRB

Available:Në gjëndje
4,800 Lek 6,800 Lek
Image
Secure

Koka e dushit VICTORIA 058105 GRB
Materiali përbërës i kromuar ofron rezistence të lartë ndaj kimikateve dhe veti të shkëlqyera izoluese. Kjo kokë dushi ka një sistemi instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht.Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacionet teknike

Marka  GRB
Origjina  Spanje
Familja  Victoria
Kodi 058105
Materiali ABS

 

Permasat

Gjatesia  100 cm
Gjeresia  200 cm

Koka e dushit VICTORIA 058105 GRB
Materiali përbërës i kromuar ofron rezistence të lartë ndaj kimikateve dhe veti të shkëlqyera izoluese. Kjo kokë dushi ka një sistemi instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht.Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacionet teknike

Marka  GRB
Origjina  Spanje
Familja  Victoria
Kodi 058105
Materiali ABS

 

Permasat

Gjatesia  100 cm
Gjeresia  200 cm