Varese peshqiri S8 SONIA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Varese peshqiri S8 SONIA

Available:Në gjëndje
2,810 Lek
Image
Secure

Varese peshqiri S8 SONIA

 • Varese peshqiri S8 SONIA me një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.
 • Produkt 100% i riciklueshëm.

Informacionet Teknike

Marka:

SONIA

Origjina:

Spanjë

Seria:

S8

Kodi:

156122

Materiali:

Krom

Forma:

Asimetrike

Garancia:

1 vit

 

Përmasat

Gjerësia (në cm):

3.4 cm

Lartësia (në cm):

5.5 cm

Thellësia (në cm):

5.6 cm

Varese peshqiri S8 SONIA

 • Varese peshqiri S8 SONIA me një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.
 • Produkt 100% i riciklueshëm.

Informacionet Teknike

Marka:

SONIA

Origjina:

Spanjë

Seria:

S8

Kodi:

156122

Materiali:

Krom

Forma:

Asimetrike

Garancia:

1 vit

 

Përmasat

Gjerësia (në cm):

3.4 cm

Lartësia (në cm):

5.5 cm

Thellësia (në cm):

5.6 cm