Tapet Tualeti Crystal Black Spirella
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Tapet Tualeti Crystal Black Spirella

Available:Në gjëndje
3,830 Lek
Image
Secure

Tapet Tualeti Crystal Black Spirella 16218

 • Tapet Tualeti Crystal Black Spirella e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.
 • Me një dizajn të bukur dhe të thjeshtë.
 • Rezistente dhe e qëndrueshme ndaj rrëshqitjes së ujit.
 • Shtojini tualetit tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacione teknike

Marka:

SPIRELLA

Origjina:

ZVICER

Kodi:

16218

Kategoria:

Tapet Tualeti

Materiali:

Poliester

Rezistente ndaj rreshqitjes:

PO

Ngjyra:

E zeze

Garancia:

1 Vit


Përmasat

Gjeresia (ne cm):

60 cm

Gjatesia (ne cm):

90 cm

Tapet Tualeti Crystal Black Spirella 16218

 • Tapet Tualeti Crystal Black Spirella e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.
 • Me një dizajn të bukur dhe të thjeshtë.
 • Rezistente dhe e qëndrueshme ndaj rrëshqitjes së ujit.
 • Shtojini tualetit tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacione teknike

Marka:

SPIRELLA

Origjina:

ZVICER

Kodi:

16218

Kategoria:

Tapet Tualeti

Materiali:

Poliester

Rezistente ndaj rreshqitjes:

PO

Ngjyra:

E zeze

Garancia:

1 Vit


Përmasat

Gjeresia (ne cm):

60 cm

Gjatesia (ne cm):

90 cm