Tapet Tualeti Bionic Spirella
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Tapet Tualeti Bionic Spirella

Available:Në gjëndje
2,490 Lek
Color
Blue
White
Size
Image
Secure

Tapet Tualeti Bionic Spirella

 • Tapeti i poshtëm i banjës Spirella.
 • Gjatësia e saj ju lejon të rreshtoni plotësisht pjesën e poshtme të vaskës dhe në këtë mënyrë të shmangni rrezikun e rrëshqitjes. 
 • Ideale për sigurimin e dusheve të fëmijëve ose për personat me lëvizshmëri të reduktuar. 
 • Vrima kulluese që lejon evakuimin e lehtë të ujit, pa rrezik të stagnimit të mundshëm. 
 • Është e pajisur me një grep për ta tharë lehtësisht ose e vendosni lehtësisht në fund të vaskës

Informacione teknike

Marka:

SPIRELLA

Origjina:

Zvicer

Familja:

Bionic

Kodi:

13517/13518/13523/13524

Kategoria:

Tapet Tualeti

Materiali:

PVC

Rezistente ndaj rreshqitjes:

PO

Ngjyra:

 • e bardhe
 • blu

Garancia:

1 Vit


Përmasat

Gjeresia (ne cm):

 • 55 cm
 • 36 cm

Gjatesia (ne cm):

 • 55 cm
 • 71 cm

Tapet Tualeti Bionic Spirella

 • Tapeti i poshtëm i banjës Spirella.
 • Gjatësia e saj ju lejon të rreshtoni plotësisht pjesën e poshtme të vaskës dhe në këtë mënyrë të shmangni rrezikun e rrëshqitjes. 
 • Ideale për sigurimin e dusheve të fëmijëve ose për personat me lëvizshmëri të reduktuar. 
 • Vrima kulluese që lejon evakuimin e lehtë të ujit, pa rrezik të stagnimit të mundshëm. 
 • Është e pajisur me një grep për ta tharë lehtësisht ose e vendosni lehtësisht në fund të vaskës

Informacione teknike

Marka:

SPIRELLA

Origjina:

Zvicer

Familja:

Bionic

Kodi:

13517/13518/13523/13524

Kategoria:

Tapet Tualeti

Materiali:

PVC

Rezistente ndaj rreshqitjes:

PO

Ngjyra:

 • e bardhe
 • blu

Garancia:

1 Vit


Përmasat

Gjeresia (ne cm):

 • 55 cm
 • 36 cm

Gjatesia (ne cm):

 • 55 cm
 • 71 cm