Spot shine Horoz Arizona Black
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Spot shine Horoz Arizona Black

Available:Në gjëndje
1,600 Lek
Image
Secure

Spot shine Horoz Arizona 10W 4200K Black

 • Spot shine Horoz Arizona Black është një pajisje ndriçimi me metal në bazën dhe abazhurin e saj. Ngjyra e bazës së zezë është në harmoni të përsosur me nuancën e së njëjtës ngjyrë në të cilën është bërë mbulesa.
 • Temperatura e ngjyrës prej 4200K prodhon një ton neutral të dritës së bardhë që është ideal për ndriçimin e hapësirave të tilla si kuzhina, korridore ose banjo, zyra ose dhoma studimi.
 • Fluksi total i dritës është 650lm.
 • Ndriçuesi Horoz Electric 018-027-0010-010 Arizona-10 ka një shkallë IP20 të mbrojtjes nga pluhuri dhe lagështia, prandaj do të jetë një zgjedhje e mirë për përdorim shtëpiak në dhoma të thata dhe pa pluhur. 

Informacionet Teknike

Marka

HOROZ

Origjina

Turqi

Kodi

HZ-018-027-0010

Familja

ARIZONA

Ngjyra / Materiali

Metal / E zeze

Tempratura e ndricimit

4200 k

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

100-240V / 50-60Hz

Fuqia e ndricimit

10W

Fluksi i ndricimit

730 lm

Numri i llambave

1

Shkalla e mbrojtjes

IP20
Garancia 2 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në cm):

10.25

Gjatësia (në cm):

 11.5

Diametri (në cm) 

 7.6

 

Spot shine Horoz Arizona 10W 4200K Black

 • Spot shine Horoz Arizona Black është një pajisje ndriçimi me metal në bazën dhe abazhurin e saj. Ngjyra e bazës së zezë është në harmoni të përsosur me nuancën e së njëjtës ngjyrë në të cilën është bërë mbulesa.
 • Temperatura e ngjyrës prej 4200K prodhon një ton neutral të dritës së bardhë që është ideal për ndriçimin e hapësirave të tilla si kuzhina, korridore ose banjo, zyra ose dhoma studimi.
 • Fluksi total i dritës është 650lm.
 • Ndriçuesi Horoz Electric 018-027-0010-010 Arizona-10 ka një shkallë IP20 të mbrojtjes nga pluhuri dhe lagështia, prandaj do të jetë një zgjedhje e mirë për përdorim shtëpiak në dhoma të thata dhe pa pluhur. 

Informacionet Teknike

Marka

HOROZ

Origjina

Turqi

Kodi

HZ-018-027-0010

Familja

ARIZONA

Ngjyra / Materiali

Metal / E zeze

Tempratura e ndricimit

4200 k

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

100-240V / 50-60Hz

Fuqia e ndricimit

10W

Fluksi i ndricimit

730 lm

Numri i llambave

1

Shkalla e mbrojtjes

IP20
Garancia 2 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në cm):

10.25

Gjatësia (në cm):

 11.5

Diametri (në cm) 

 7.6