Spot Inkaso Eglo 93109 Tortoli
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-74%
Spot Inkaso Eglo 93109 Tortoli

Spot Inkaso Eglo 93109 Tortoli

Available:Në gjëndje
990 Lek 3,900 Lek
Image
Secure
Spot Inkaso Eglo 93109 Tortoli
 • Spot Eglo. Modeli 93109 pjesë e koleksionit Tortoli.
 • Ndriçues me një dizajn të thjeshtë shumë elegant dhe modern. 
 • I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
 • Ndriçim GU10-LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë).
 • Materiali cilësor i aluminit dhe xhamit në ngjyrë krom.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

93109

Familja:

Tortoli

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

3 W

Materiali/Ngjyra:

Alumin, Xham / Alumin, Krom 

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

GU10-LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

90

Gjerësia (në mm):

90

Lartësia (në mm):

70
Spot Inkaso Eglo 93109 Tortoli
 • Spot Eglo. Modeli 93109 pjesë e koleksionit Tortoli.
 • Ndriçues me një dizajn të thjeshtë shumë elegant dhe modern. 
 • I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
 • Ndriçim GU10-LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë).
 • Materiali cilësor i aluminit dhe xhamit në ngjyrë krom.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

93109

Familja:

Tortoli

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

3 W

Materiali/Ngjyra:

Alumin, Xham / Alumin, Krom 

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

GU10-LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

90

Gjerësia (në mm):

90

Lartësia (në mm):

70