Ndriçues spot Eglo 98301 Saliceto
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues spot Eglo 98301 Saliceto

Available:Në gjëndje
1,690 Lek
Image
Secure
Ndriçues spot Eglo. Modeli 98301 pjesë e koleksionit Chango
Ndriçes me kokë të lëvizshme për përshtatje të dritës në pozicjonin që ju dëshironi
Dizajn i thjeshtë dhe elegant.
I përshtatshëm për ambiente të brendshme
Materiali alumin në ngjyrë të bardhë
Ndriçimi LED 2700K (i bardhë i ngrohtë)

Përmasat
Lartësia (në mm) 42
Diametri (në mm) 88
Thellësia e instalimit (në mm) 50
Ndërprerja (në mm) 68

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-230V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-230V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 6W
Ndriçues spot Eglo. Modeli 98301 pjesë e koleksionit Chango
Ndriçes me kokë të lëvizshme për përshtatje të dritës në pozicjonin që ju dëshironi
Dizajn i thjeshtë dhe elegant.
I përshtatshëm për ambiente të brendshme
Materiali alumin në ngjyrë të bardhë
Ndriçimi LED 2700K (i bardhë i ngrohtë)

Përmasat
Lartësia (në mm) 42
Diametri (në mm) 88
Thellësia e instalimit (në mm) 50
Ndërprerja (në mm) 68

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-230V,50/60Hz Tensioni i punës 220-230V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 6W