Ndriçues i jashtëm Eglo 39584 ALBARIZA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 39584 ALBARIZA

Available:Në gjëndje
5,100 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo, modeli 39584, pjesë e linjës ALBARIZA.
Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali çelik dhe alumin në ngjyrë të bardhë të kromuar
Lloji i ndriçuesit është LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)

Përmasat:
Lartësia (në mm) 135
Gjatësia (në mm) 80
Pjesa e zgjatur (në mm) 145

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X4,6W
Ndriçues Mural Eglo, modeli 39584, pjesë e linjës ALBARIZA. Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali çelik dhe alumin në ngjyrë të bardhë të kromuar
Lloji i ndriçuesit është LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)
Përmasat: Lartësia (në mm) 135 Gjatësia (në mm) 80
Pjesa e zgjatur (në mm) 145

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X4,6W