Spot i jashtëm Eglo 88576 ZIMBA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-48%
Spot i jashtëm Eglo 88576 ZIMBA

Spot i jashtëm Eglo 88576 ZIMBA

Available:Në gjëndje
1,900 Lek 3,700 Lek
Image
Secure
Spot Eglo, modeli 88576, pjesë e linjës ZIMBA.
Materiali i produktit është alumin i derdhur me ngjyrë argjend ndersa materiali i xhamit është qelq saten me ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model i thjesht i cili i përshtatet ambienteve të jashtme.
Lloji i ndriçuesit është E27.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 5
Gjerësia (në mm) 101
Gjatësia (në mm) 243

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
Spot Eglo, modeli 88576, pjesë e linjës ZIMBA. Materiali i produktit është alumin i derdhur me ngjyrë argjend ndersa materiali i xhamit është qelq saten me ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model i thjesht i cili i përshtatet ambienteve të jashtme. Lloji i ndriçuesit është E27.
Përmasat:
Lartësia (në mm) 5
Gjerësia (në mm) 101 Gjatësia (në mm) 243

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP44 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W